کنترل تردد کنترل تردد IMG 20200602 134408 scaled

سیستم کنترل تردد

سیستم کنترل تردد، راه حلی است که به عنوان یک عنصر اساسی امنیت در همه زمینه ها و مقیاس ها مورد نیاز است. از این سیستم در موسسات تحقیقاتی، مراکز داده،  کارخانه ها ، آپارتمان ها ، دفاتر ، سایت های ساختمانی ، بیمارستان ها ، مدارس و بانک ها استفاده میشود و یا به عبارت دیگر میتوان گفت، در مکان هایی استفاده می شود که سعی در محافظت فیزیکی از اموال یا اطلاعات در مقابل دسترسی افراد غیر مجاز دارند.

 

کنترل تردد کنترل تردد کنترل تردد suprima main logo 300x42

راه حل کنترل تردد سوپریما (Suprema) یک سیستم مبتنی بر بیومتریک است که امنیت بسیار بیشتری نسبت به راه حل های کنترل دسترسی که فقط از کارت RF استفاده می کنند ، ارائه می دهد. این ایده آل ترین راه حل مجهز به تمام ویژگی های مورد نیاز کاربر از جمله مدیریت آسان کاربر ، مدیریت مناطق مختلف ، مدیریت آسانسور یا نظارت بر زمان واقعی است. 

شرکت Suprema (کنترل تردد) به عنوان یک برند برتر جهانی در صنعت امنیت فیزیکی قرارگرفته است و در بیش از 130 کشور جهان فروش جهانی دارد و به یکی از 50 تولید کننده برتر امنیتی جهان تبدیل شده است.

کمپانی سوپریما (Suprema) ارائه دهنده طیف گسترده ای از محصولات کنترل تردد شامل سیستم های کنترل تردد بیومتریک ، راه حل های حضور و غیاب حضوری ، اسکنر زنده اثر انگشت ، راه حل های تأیید اعتبار موبایل و ماژول های اثر انگشت تعبیه شده، میباشد.

 

 

 

چرا سوپریما (Suprema)-کنترل تردد ؟  

  • بهترین عملکرد بیومتریک در جهان: تشخیص چهره و عملکرد تشخیص اثر انگشت
  • برند برتر در امنیت
  • مشارکت با بیش از 100 فروشنده جهانی در صنعت امنیت 
  • تعهد جدی به نوآوری
  • کیفیت عالی سوپریما -کنترل تردد و فرایند تضمین کیفیت

 

سوپریما (Suprema)