خانه هوشمند هوشمند سازی هوشمند سازی 15

Gewiss

کمپانی Gewiss فعالیت خود را درسال 1970 با ایده استفاده از تکنوپلیمرها در سیستم های الکتریکی آغاز کرد . این کمپانی بزرگ با تاسیس کارخانه در شهر برگامو ایتالیا در سال 1970 گام بزرگی را در صنعت الکتروتکنیک برداشت. این کمپانی در حال حاضر در زمینه روشنایی و الکتریکال بخش های شهری ، صنعتی و … و همچنین به صورت تخصصی در زمینه هوشمند سازی خانه فعالیت میکند .

Gewiss Antas هوشمند سازی هوشمند سازی download 1

پنل مرکزی آیفون هوشمند

Antas entryphone

توضیحات بیشتر

عملگر 12 کانال gewiss هوشمند سازی هوشمند سازی download 4

عملگر هوشمند 12 کانال

12 Channel Actuator

توضیحات بیشتر

Fibaro

معرفی

کمپانی Fibaro به مدت 9 سال است که به صورت حرفه ای در زمینه ی هوشمند سازی خانه فعالیت میکند. ایده احداث این کمپانی اولین بار توسط موسس آن (Maciej Fiedler) در حالی مطرح شد که وی در حال ساخت خانه شخصی خود بود و این فکر به ذهن آقای فیدلر رسید که بتواند تجهیزات خانه خود را از راه دور کنترل نماید. شرکت Fibaro محصول کشور لهستان میباشد و در حال حاضر در 6 قاره فعالیت میکند و یکی از پیشگامان صنعت هوشمند سازی به شمار میرود. محصولات این شرکت بر پایه اینترنت اشیا (IOT) طراحی و ساخته میشوند.

هوشمند سازی هوشمند سازی Relay Switch 25kw 1 300x300

رله هوشمند فیبارو

Relay Switch

توضیحات بیشتر

Zipato

معرفی

کمپانی زیپاتو (Zipato) محصول کشور کرواسی می باشد که تحت پروتکل  Z-Wave فعالیت می کند. این کمپانی در  زمینه هوشمند سازی خانه با به روزترین تجهیزات و دارا بودن نمایندگی در بیش از 80 کشور دنیا در حال ارائه خدمات می باشد.

Akuvox

معرفی

برند Akuvoux  یک کمپانی زیر مجموعه گروه استارنت می باشد که در زمینه ارتباط داخلی هوشمند فعالیت می کند. ماموریت این کمپانی بهبود زندگی مردم با برقراری ارتباط بهتر،امنیت وراحتی بیشتر می باشد. این کمپانی با ارائه محصولات ارتباطی داخلی و پنل های هوشمند آیفون در زمینه های مختلف از جمله ارتباطات براساس IP، هوش مصنوعی، ارتباط داخلی و عملکرد در فضای ابری ، گام بزرگی در تکنولوژی هوشمند سازی پنل های آیفون  و ارتباط داخلی ( اینترکام ) برداشته است.